Новини

У Києві відбувся черговий випуск слухачів Курсу цивільно-військового співробітництва

1978
Мініатюра: 3

У Києві, на базі навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України, відбувся черговий випуск слухачів Курсу цивільно-військового співробітництва (ЦВС) Збройних Сил України.

Його метою є підготовка особового складу груп ЦВС ЗСУ для участі у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Військовослужбовців з усіх видів Збройних Сил України, яки вирішили випробувати себе у ролі офіцерів ЦВС, навчили правилам та методам налагодження комунікації між військовослужбовцями груп ЦВС ЗСУ та представниками органів місцевого самоврядування і соціально вразливих верств населення, а також іншим навичкам, що можуть стати у нагоді під час виконання завдань.

Читайте також:  У ефірі Громадського радіо розповіли подробиці гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація 200»

Слухачам, які успішно освоїли програму підготовки, начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Ноздрачов О.О. вручив сертифікати про закінчення.

3

1

2

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору