Важливо
Все про: luhansk(677)

На Луганщині знімають документальний фільм про проблеми інформаційної підтримки наших громадян

911
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Триває акція Української бібліотечної асоціації «Передплати газету для мешканців зони АТО», у якій безпосередню участь приймає й група ЦВС ОТУ «Луганськ».

Акція стартувала ще 1 березня 2016 року, з ініціативи Луганського обласного відділення асоціації. З того часу мешканцям регіону доставлено близько 40000 примірників газет та журналів. Зрозуміло, що одна акція не може задовольнити інформаційні потреби наших співвітчизників у зоні «АТО», тож потрібні нові неординарні рішення.

Поставити питання про інформаційну підтримку наших громадян, які в силу обставин потрапили в ізоляцію, перед широким загалом вирішили журналісти першого регіонального інтернет-радіо Луганщини — радіо «Без меж».

Читайте також:  Військовим на Луганщині передали подарунки від мешканців України

Журналісти знімають документальний фільм де у одному з сюжетів, командир групи ЦВС полковник Олександр Ковальчук, розповідає журналістці Марії Заїки про участь СІМІС в акції «Передплати газету для мешканців зони АТО».

Показ фільму планується на міжнародному фестивалі у Києві у грудні 2016. Сподіваємося, що обґрунтування актуальності проблеми інформаційного забезпечення мешканців зони АТО знайде підтримку з боку глядачів фільму.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору