11 Ноябрь
Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та редакція газети “Факти” розпочали спільний проект “Війна і мир дитячими очима”
Новини

Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та редакція газети “Факти” розпочали спільний проект “Війна і мир дитячими очима”

3473
Мініатюра: София Сбитнева, 14 лет, г. Славянск. Работа «Нехай не буде війни».

За спільної ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та редакції газети “Факти”, 11 листопада 2016 року, розпочато спільний проект направлений на дитячу аудиторію, який має назву “Війна і мир дитячими очима”.

Його метою є привернення уваги до проблем дітей, які мешкають у районі проведення АТО та вимушених переселенців. Ми запрошуємо дітей та підлітків, які мешкають на сході України, маленьких членів сімей вимушених переселенців та інших маленьких українців взяти участь в нашому конкурсі.

Пишіть нам, про що ви думаєте, про що мрієте, як вам живеться та яких чудес чекаєте від Різдва. Пишіть ручкою, олівцем, на комп’ютерах, диктуйте дорослим, як завгодно. Надсилайте ваші листи або звичайною поштою, або через знайомих, або по Інтернету. Головне щоб ми змогли отримати ваші розповіді і прочитати те, про що ви хочете розповісти світу. Якщо ви не можете відправити ваш лист жодним з перерахованих способів, передайте його будь-кому з офіцерів цивільно-військового співробітництва, які бувають у вашому населеному пункті. Обов’язково вказуйте, як вас звуть і зворотну адресу. Термін дії першого етапу конкурсу — до 25 грудня. До Різдва, 7 січня, ми підведемо підсумки і 10 авторів-переможців отримають призи від «ФАКТІВ» у вигляді планшетів, а ще 10 — цифрові фотоапарати від Благодійного фонду “МИР І КО”.

Читайте також:  СІМІС допомагають дітям забути про війну

Просимо не засмучуватися тих, хто не встигне відправити своє послання до 25 грудня, і тих, хто не увійде в число переможців першого етапу нашого конкурсу. У наступному році ми обов’язково продовжимо ці змагання і в подальших етапах конкурсу зможе взяти участь кожний охочий.

Адреса для надсилання матеріалів: 04116 м. Київ, вулиця Ванди Василевської, 27/29, редакція газети «ФАКТИ»
Електронна адреса «ФАКТІВ»: [email protected]
Телефони: 044 (486-54-30) та 044 (482-32-01)

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору