Новини

Волонтера пошуковця нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за участь у проекті “ЕВАКУАЦІЯ 200”

762
Мініатюра: slyusar-nagoroda

З вересня 2014 року й по вересень 2016 року представники Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна пам’ять» плідно працювали у складі пошукових груп цивільно-військового співробітництва у рамках гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200”. Під загальним керівництвом Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України ці групи займалися пошуковими роботами у районі проведення АТО, збирали інформацію щодо місць необлікованих поховань у окремих районах Донецької та Луганської областей, проводили евакуацію тіл (останків) загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, правоохоронних органів та інших військових формувань.

За клопотанням Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України за участь у гуманітарному проекті Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200” було подано низку клопотань щодо відзначення державними нагородами представників Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна пам’ять».

Відповідно до Указу Президента України №338/2016 від 22 серпня 2016 року “Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України” за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, нагороджено СЛЮСАРЯ Ігоря Миколайовича — голову відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна пам’ять» у місті Києві. 11 листопада 2016 року цю нагороду було вручено.

Читайте також:  На Луганщині СІМІС надають людям з особливими потребами можливість рухатися

Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України приєднується до поздоровлень та висловлює слова вдячності за активну участь у гуманітарному проекті Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200”.

Коментарі
Вгору