Новини

У Маріуполі розпочало роботу військове радіо «Армія FM»

1275
Мініатюра: 4

На базі Об’єднаного центру ОТУ Маріуполь, за участю начальника центральної телерадіостудії Міністерства оборони України Яни Холодної, заступника міського голови Маріуполя Якова Хотнянського та представників ЦВС ОТУ Маріуполь відбулась презентація початку роботи військового радіо «Армія FM» на хвилі 89.5.

Дуже важливо, що Армія FM буде надавати можливість отримання правдивої інформації не тільки військовослужбовцям, а й місцевому населенню. Також воно сприятиме підняттю бойового духу військовослужбовців.

— Військове радіо має на меті підтримати українських військових на лінії фронту. Крім програм у нас є і музика, переважно українська, а також європейські хіти. Ми сформували нашу сітку мовлення таким чином, щоб в ній були інформаційні, гумористичні та пізнавальні програми. Сподіваємося, що для Маріуполя ми станемо хорошою радіостанцією, яку будуть любити і слухати, — зазначила Яна Холодна.

Читайте також:  Офіцери СІМІС завжди готові прийти на допомогу

4

1

2

3

Олексій Мазепа
Статті:1921
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1921
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору