Важливо
Все про: luhansk(671)

Львів’яни передали теплі речі та медикаменти військовим на Луганщині

734
Мініатюра: 5

В рамках моніторингу соціальної та гуманітарної ситуації в населених пунктах, які знаходяться вздовж лінії зіткнення офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ”, здійснили поїздку до населених пунктів Нижнє та Світличне, де провели бесіди з місцевим населенням, керівництвом місцевої громади та відвідали підрозділи Збройних Сил України.

В ході розмови з головою Нижнєнської селищної ради Володимиром Шопіним обговорено основні проблеми селища, з’ясовано відношення місцевого населення до представників ЗСУ, досягнуто домовленості про організацію ефективної співпраці. Спілкуючись з місцевими СІМІС також роздали газетну продукцію, надану активістами Кризового медіацентру Сєвєродонецька та ГО “Восток-SOS”.

Також поспілкувалися з військовослужбовцями і їх командирами та вкотре переконалися, що бойовий дух та морально-психологічний стан наших хлопців на висоті. Не дивлячись ані на погоду, ані на обстріли, українські захисники жартують та перебувають у піднесеному настрої. А щоб їм було трохи комфортніше СІМІС привезли гостинці від львівських волонтерів. Бійцям передали теплі речі та медикаменти (протизастудні, противірусні засоби, вітаміни, перев’язувальні матеріали та зігріваючі препарати).
Отримали бійці і свіжу пресу, яку завжди із задоволенням читають.

Читайте також:  Свято захисника України у дитячому садочку “Світанок”

Вчергове висловлюємо слова глибокої вдячності нашим добрим та постійним друзям зі Львова (Таня Балашова та компанія) за допомогу та небайдужість.

7

1

2

3

4

5

Олексій Мазепа
Статті:1921
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1921
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору