Важливо
Все про: luhansk(586)

Львів’яни передали теплі речі та медикаменти військовим на Луганщині

589
Мініатюра: 5

В рамках моніторингу соціальної та гуманітарної ситуації в населених пунктах, які знаходяться вздовж лінії зіткнення офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ”, здійснили поїздку до населених пунктів Нижнє та Світличне, де провели бесіди з місцевим населенням, керівництвом місцевої громади та відвідали підрозділи Збройних Сил України.

В ході розмови з головою Нижнєнської селищної ради Володимиром Шопіним обговорено основні проблеми селища, з’ясовано відношення місцевого населення до представників ЗСУ, досягнуто домовленості про організацію ефективної співпраці. Спілкуючись з місцевими СІМІС також роздали газетну продукцію, надану активістами Кризового медіацентру Сєвєродонецька та ГО “Восток-SOS”.

Також поспілкувалися з військовослужбовцями і їх командирами та вкотре переконалися, що бойовий дух та морально-психологічний стан наших хлопців на висоті. Не дивлячись ані на погоду, ані на обстріли, українські захисники жартують та перебувають у піднесеному настрої. А щоб їм було трохи комфортніше СІМІС привезли гостинці від львівських волонтерів. Бійцям передали теплі речі та медикаменти (протизастудні, противірусні засоби, вітаміни, перев’язувальні матеріали та зігріваючі препарати).
Отримали бійці і свіжу пресу, яку завжди із задоволенням читають.

Читайте також:  У Луганському обласному ліцеї «Кадетський корпус імені героїв Молодої Гвардії» сто першокурсників склали клятву ліцеїста

Вчергове висловлюємо слова глибокої вдячності нашим добрим та постійним друзям зі Львова (Таня Балашова та компанія) за допомогу та небайдужість.

7

1

2

3

4

5

Олексій Мазепа
Статті:1562
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1562
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору