Важливо
Все про: luhansk(624)

На Луганщині триває підготовка до 25 річниці Збройних Сил України

550
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У рамках підготовки до 25 річниці Збройних Сил України, офіцери групи ЦВС ОТУ «Луганськ» провели заняття з військово-патріотичного виховання з учнями коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Військові розповіли учням про сучасний стан та нові функції Збройних Сил України, а окремо про ті, що реалізують підрозділи цивільно-військового співробітництва. На жаль, учні небагато знають про сучасність Вітчизняного війська тож офіцери групи готові й надалі проводити заняття.

Дуже приємно, що бажання СІМІС знайшло підтримку з боку заступника коледжу з виховної роботи Юлії Іванової, яка дуже опікується своїми вихованцями. До речи, небайдужість – риса науково-педагогічних працівників, яка постійно відчувається в навчальному закладі.

Також військових вразили чисельні етнографічні експонати кабінету-музею української етнографії, створеного під керівництвом доцента кафедри політології та права кандидата історичних наук, доцента Ольги Бублік, силами студентів.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Читайте також:  В населений пункт Райгородка Луганської області надійшла гуманітрна допомога з Греції
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1674
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1674
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору