Важливо
Все про: luhansk(645)

На Луганщині триває підготовка до 25 річниці Збройних Сил України

590
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У рамках підготовки до 25 річниці Збройних Сил України, офіцери групи ЦВС ОТУ «Луганськ» провели заняття з військово-патріотичного виховання з учнями коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Військові розповіли учням про сучасний стан та нові функції Збройних Сил України, а окремо про ті, що реалізують підрозділи цивільно-військового співробітництва. На жаль, учні небагато знають про сучасність Вітчизняного війська тож офіцери групи готові й надалі проводити заняття.

Дуже приємно, що бажання СІМІС знайшло підтримку з боку заступника коледжу з виховної роботи Юлії Іванової, яка дуже опікується своїми вихованцями. До речи, небайдужість – риса науково-педагогічних працівників, яка постійно відчувається в навчальному закладі.

Читайте також:  Український борщ та трав’яний чай – на передову доставили найкращі ліки від переохолодження

Також військових вразили чисельні етнографічні експонати кабінету-музею української етнографії, створеного під керівництвом доцента кафедри політології та права кандидата історичних наук, доцента Ольги Бублік, силами студентів.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору