Новини

У Маріуполі відбувся фестиваль «Маріуполь – безпечне місто»

803
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На території спортивного комплексу «Іллічівець» в Маріуполі Донецької області пройшов фестиваль «Маріуполь — безпечне місто». Метою заходу було показати, що Маріуполь безпечне місто, яке живе повноцінним життям та готове розвиватися і розширювати співробітництво з українськими та зарубіжними партнерами.

Ідею фестивалю «Маріуполь — безпечне місто» підтримала міська влада, ЮНІСЕФ, дві датські компанії — DDG та Данська рада у справах біженців (DRC), молодіжна організація «Ukranian Patriots», а також знаменита українська група «ТІК» та її вокаліст Віктор Бронюк. Офіцери ЦВС ОТУ «Маріуполь» також отримали запрошення від організаторів заходу.

Читайте також:  СІМІС передали чергову партію гуманітарки військовим та місцевим під Маріуполем

Під час фестивалю також пройшла виставка-ярмарок міжнародних комп’ютерних компаній з презентацією різних технічних новинок та відбулися конкурси для глядачів, переможці яких отримали різноманітні призи — від футболок з новим брендом Маріуполя до різних гаджетів, зокрема планшетів і MP3-плеєрів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

[caption id="attachment_9111" align="aligncenter" width="1000"]OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1669
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1669
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору