Важливо
Все про: mariupol(520) діти(719)

У Маріупольській школі відзначили День Гідності та Свободи

1296
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У Маріупольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 30, якою керує Дмитро Тітаренко, пройшов урочистий захід до Дня Гідності та Свободи під гаслом «Україна-це територія гідності та свободи!».

Метою заходу було показати, що діти Маріуполя це справжні патріоти своєї країни. Такими їх зробила не одна, а дві революції-Майдан 2004 року, який був святом свободи та революція Гідності у 2013 року.

Революція Гідності була надзвичайно важким іспитом для українців, але вони продемонстрували своє прагнення до змін. Під час тих подій 107 українців посмертно стали героями Небесної сотні. Нажаль, ми й досі продовжуємо втрачати патріотів на сході нашої країни де російськими окупантами захоплено частину території України.

Після урочистого заходу офіцери цивільно-військового співробітництва провели практичне заняття зі школярами по вивченню тактико-технічних характеристик стрілецької зброї та заходів безпеки при поводженні з вибухонебезпечними предметами.

Читайте також:  У Попасній триває підготовка дітей до всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура"
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору