Важливо
Все про: peoplesproject(22) ссо(1)

Сили спеціальних операцій ЗСУ запустили офіційний веб-сайт

3144
Мініатюра: 2

1

Еліта еліт, добірні спецслужбовці, яким під силу будь-яка задача. Відтепер у Сил спеціальних операцій Збройних сил України з’явився ще й власний офіційний веб-сайт (http://sof.mil.gov.ua). Про це на сторінці у Facebook повідомило командування ССО.

2

«Розробка сайту зайняла чимало часу, але результат того вартий. На сайті будуть висвітлюватись новини, що стосуються Сил спеціальних операцій ЗС України та Збройних Сил України, події, фоторепортажі, та інші матеріали. Також Ви можете ознайомитись із завданнями Сил спеціальних операцій ЗС України, дізнатись як підготуватись до курсу спецпризначенців відповідно до інструкції, розробленою за участю консультантів з числа військовослужбовців армій провідних країн світу, критерії відбору до ССО. А саме головне – бажаючі зможуть відразу подати заявку на участь у кваліфікаційному курсі підготовки інструкторів», – повідомило командування ССО.

3

 

Як зазначається на сайті, Сили спеціальних операцій – наймолодша та найсучасніша складова Збройних Сил України. Це військова еліта держави. І пріоритетом Збройних Сил України є розвиток та робота ССО за найвищими стандартами НАТО. Крім того, на сайті вказані завдання Сил спеціальних операцій ЗС України: заходи правового режиму воєнного і надзвичайного стану, військові інформаційно-психологічні операції, захист життя громадян та об’єктів держвласності за межами України, участь у боротьбі з незаконним обігом зброї та наркотиків, організація та підтримання дій руху опору, боротьба з тероризмом і піратством, безпека судноплавства України, міжнародне військове співробітництво. Всі бажаючі можуть відразу подати заявку на участь у кваліфікаційному курсі підготовки інструкторів за одним із фахів: командир, інженер, фахівець з озброєння, зв’язківець і медик. Але будьте готові до того, що лише 10% кандидатів проходять курс спецпідготовки до кінця.

Читайте також:  На захист морських рубежів: легендарний командир очолить новий підрозділ морпіхів

4

ССО не лише запустили стильний та інформативний сайт, але й опублікували потужний мотиваційний відеоролик «Снайпер». Головний герой промо-ролику – чемпіон ЗСУ з великим бойовим досвідом!

Що приємно, ставлення ССО до справи снайпінгу має чудові паралелі до суті нашого проекту «Я снайпер». В рамках проекту ми допомагаємо саме таким висококласним професіоналам: влучним стрільцям, які вміють чекати чи не вічність і миттєво використовувати зручний момент. Ми збираємо внески та купуємо для снайперів різних підрозділів необхідне спорядження: приціли, далекоміри, сошки, кронштейни, а також маскхалати.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору