Новини

Учні та педагогічний колектив 163 Київської школи передали воду бійцям на передову

686
Мініатюра: Jpeg

За спільної ініціативи педагогічного колективу, учнів та батьківського комітету 163 Київської школи імені М.Кирпоноса, першого вересня стартувала акція зі збору коштів для допомоги бійцям, яки захищають мир та спокій українців.

На загальних зборах батьками та педагогами було вирішено не купувати на перше вересня квіти, а зібрати ці кошти та придбати щось необхідне для військових у АТО. Після спілкування з бійцями було прийнято рішення про закупівлю близько 2,5 тон води. Нажаль одразу відправити цей вантаж з різних причин не вдалося, тож керівництво школи звернулося по допомогу до Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

Читайте також:  Перемога залежить від кожного!

Військові одразу пристали на прохання та вже сьогодні цей гуманітарний вантаж було вивезено до однієї з військових частин Києва. З попутним транспортом цього тижня він потрапить до району проведення АТО та буде розподілений офіцерами ЦВС між військовослужбовцями.

До Дня Збройних Сил України ми плануємо провести у школі благодійний ярмарок та концерт. Усі зібрані кошти підуть на закупку необхідних речей для наших захисників, — зазначила заступник директора школи з виховної роботи Олена Руденко.

В свою чергу СІМІС подякували усім хто приєднався до цієї акції та нагородили колектив школи почесною грамотою за сприяння Збройним Сила України.

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору