Новини

У Києві відбувся музичний батл «Схід та Захід разом»

827
Мініатюра: 5

За спільної ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Міжнародного благодійного фонду «Карітас України», керівництва Красногорівської музичної школи (Донецька область), Київської спеціалізованої школи №98 з поглибленим вивченням англійської мови та небайдужих українців у рамках візиту до Києва дітей, що навчаються у музичній школі міста Красногорівка Донецької області відбувся музичний батл між дітьми двох навчальних закладів віком від 6 до 15 років.

Зустріч під назвою «Схід та Захід разом» була захоплюючою та емоційною. Музичний батл між двома шкільними колективами вийшов цікавим та видовищним. Потім діти Красногорівки подарували учням спеціалізованої школи № 98 оберіг та свої малюнки, а кияни у свою чергу теж вручили невеличкі подарунки, добрі слова, обійми та усмішки, дітям, які проживають у зоні АТО.

Також подарунки усім учасникам конкурсної програми вручив начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов.

Читайте також:  На Чернігівщині тривають заходи з національно – патріотичного виховання військовослужбовців

Благодійна діяльність та підтримка незахищених – добра традиція нашої школи, — зазначила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Ольга Черненко.

Кульмінацією зустрічі дітей зі сходу та заходу став солодкий стіл.

6

1

2

4

5

11

8

9

Олексій Мазепа
Статті:1844
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1844
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору