Важливо
Все про: mariupol(432)

Військовим під Маріуполем передали близько 5 тон гуманітарної допомоги від українських патріотів

825
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Офіцери ЦВС ОТУ «Маріуполь» передали близько 5 тон гуманітарної допомоги підрозділам Збройних Сил України, від волонтерів з Києва та міста Заліщики Тернопільської обл.

Це листи та малюнки від дітей, продукти харчування, теплі речі, брезенти, пральна машина автомат, піч на рідкому паливі та 200 літрів дизельного пального до неї.

Гуманітарну допомогу збирали небайдужі люди з громадської організації «З Україною в серці», ТВО «Ремонтник», діти загальноосвітньої школи №259 Деснянського району Києва, Києво-Могилянського колегіума та громадської організації «Самооборона Заліщинського району».

Волонтери також передали слова вдячності та великої поваги всім бійцям, які не жаліючи свого життя захищають Україну від проросійських загарбників.

Читайте також:  Благодійна організація «Адра» доправила воду та гігієнічні набори для мешканців сіл на лінії розмежування, - ЦВС ОТУ «Маріуполь»

Слава героям!

dscf0955

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1332
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1332
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору