Новини

Збройні Сили України допомагають Донбасу у відновленні зруйнованої інфраструктури

921
Мініатюра: 152

Особовий склад Збройних Сил та, зокрема, офіцери структур цивільно-військового співробітництва надають практичну допомогу мешканцям прифронтових районів Донецької та Луганської областей з відновлення інфраструктури, яку було зруйновано внаслідок бойових дій.

Про це у вівторок, під час брифінгу для преси в Генеральному штабі ЗС України, розповів начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов.

«В 2016 році основні наші зусилля були спрямовані на недопущення гуманітарної катастрофи в районах проведення антитерористичної операції, сприяння органам виконавчої влади і місцевого самоврядування в розбудові та відновленні інфраструктури, а також на гуманітарні проекти, спрямовані на підтримку найбільш вразливих верств населення в цих районах», — сказав полковник Олексій Ноздрачов.

Він зауважив, що з 2014 року для цивільного населення населених пунктів районів Донецької та Луганської областей було доставлено 4 тисяч 500 тонн гуманітарних вантажів, з них за лише за 10 місяців поточного року – більше 2200 тон. Крім того, структури та військовослужбовці цивільно-військового співробітництва із залученням місцевих громад та організацій постійно координують та супроводжують відновлення електромереж, газопроводів та систем водопостачання, які страждають від обстрілів.

Серед найбільш масштабних проектів, реалізованих у першому півріччі 2016 року, полковник Олексій Ноздрачов назвав відновлення газогону довжиною 3100 метрів та відновлення газопостачання в Маріїнському районі, дублювання електромережі в Красногорівці та електромережі Маріїнка-Новомиколаївка.

Крім того, лише в 3 кварталі 2016 року організовано роботи з відновлення дитячих садків та майданчиків, встановлення вікон, ремонту доріг та з реалізації інших подібних проектів в цілому ряді населених пунктів, включаючи Кам’янку, Бердянське, Сопіно, Троїцьке, Трьохізбенка та у інших.
За словами начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, робота із відновлення інфраструктури на Донбасі буде продовжена і у наступному році.

 

Читайте також:  Американські морпіхи - учасники навчань "Сі Бриз" у вільний час допомагають ремонтувати одеський госпіталь. ФОТОрепортаж
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору