Новини

Офіцера відділу пошукової роботи УЦВС ЗС України нагороджено відзнакою Міністерства оборони США

2960
Мініатюра: Jpeg

У Національному військово-історичному музеї України відбулося урочисте нагородження учасників спільної українсько-американської пошукової експедиції, що тривала з липня по серпень 2016 року в селищі Нові Трояни Одеської області.

Метою експедиції, що проводилася Агенцією з пошуку безвісти зниклих та полонених Міністерства оборони США, був пошук, ексгумація та перепоховання у Сполучених Штатах останків пілота Військово-повітряних сил США лейтенанта Мамфорда, який загинув на території України у 1944 році.

З української сторони в пошуковій місії приймали участь офіцер відділу пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України підполковник Юрій Іващенко та представники Національного військово-історичного музею України.

12 серпня цього року, у Музеї відбулася церемонія передачі останків тіла пілота військово-повітряних сил США Джона Мамфорда, а 30 листопада до музею прибули представники агенції з пошуку безвісти зниклих та полонених Міністерства оборони США аби подякувати за плідну співпрацю та нагородити почесними відзнаками українських пошуковців.

Читайте також:  Активіст зі Сватово що на Луганщини розповів як вони захищали своє місто у 2014 році

1

Jpeg

4

Jpeg

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору