Важливо
Все про: mariupol(407) діти(493)

Діти з Мирного та Гранітного повернулися додому після відпочинку.

470
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Офіцери групи ЦВС “Маріуполь” забезпечили супровід до місця постійного проживання в населені пункти Мирне та Гранітне 25 дітей, які відпочивали в дитячому санаторії “Бердянський”, що у Бердянську.

Батьки, які зустрічали своїх любимих діток, були дуже раді їх побачити та не соромлячись сліз обнімали і цілували. Тривалий відпочинок пішов дітям на користь та подарував гарний настрій, приємні враження і позитивні емоції, які вони не приховували при зустрічі.

Директор Гранітненської загальноосвітньої школи та батьки виразити слова великої вдячності організаторам діючого проекту “Оберіг” при Херсонській ОДА та сім’ї загиблого лікаря Влада Ковальова щодо надання медичної допомоги, в тому числі й санаторно-курортного лікування їхнім діткам.

Читайте також:  До нас надходить велика кількість заявок від навчальних закладів щодо проведення уроків військово-патріотичного виховання молоді, - начальник групи ЦВС ОТУ "Луганськ"
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1234
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1234
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору