Новини
Все про: luhansk(691) діти(761)

На Луганщині росте кількість патріотично налаштованої молоді

1047
Мініатюра: dscn0805

Напередодні відзначення 25 річниці створення Збройних сил України офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ” проводять комплекс заходів з популяризації армії, роз’яснення ролі і місця ЗСУ в системі забезпечення держави. Зокрема, ми проводимо зустрічі з керівництвом місцевих органів влади, громадськістю з метою організації взаємодії та надання підтримки місцевим населенням нашим військовослужбовцям, проводимо уроки патріотичного виховання у навчальних закладах регіону, здійснюємо тренування національно свідомої молоді з виконання нормативів по неповному розбиранню та збиранню стрілецької зброї, тощо.

Зокрема ми з радістю і великим задоволенням провели урок у навчально-виробничому комбінаті “Гармонія” (школа №2). До речі, декілька учнів цієї школи є нашими давніми приятелями, тож практично кожного дня заходять до нас у гості.

Школярі нас уважно вислухали, а потім засипали цікавими запитаннями. Приємно, що не дивлячись на те, що викладання у школі здійснюється російською мовою, учні знають і виконують державний гімн. На згадку про зустріч, вдячні дітки подарували нам новорічну ялинку та маленький сувенір.

Крім того, на запрошення активістів н.п. Гірське (І.Кравцов) ми провели подібне заняття і в Золотівському професійному ліцеї. Маємо визнати, що з патріотичним вихованням у навчальному закладі повний порядок. У цьому ми пересвідчились на власні очі, адже приїхали коли директор проводила лінійку а учні виконували державний гімн. В ході спілкування з учнями зрозуміли, що молодь займає активну громадську позицію і повністю підтримує та поважає українську армію.

Читайте також:  Група ЦВС «Попасна» доправила допомогу у малозабезпечені сім’ї

Таким чином, офіцери СІМІС намагаються постійно розширити коло своїх друзів, а також донести до молоді правду про їх захисників – справжніх патріотів України.

Вітаємо весь український народ з 25 річницею Збройних сил України!

Зі святом дорогі бойові побратими! Слава Захисникам України!

img_4827

dscn0805

dscn0813

dscn1027

dscn1065

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору