Новини

Внаслідок обстрілів Авдіївка залишилася без води та тепла

761
Мініатюра: avdeevka

Водопостачання Авдіївки, частково Донецька, Ясинуватої та кількох селищ у середу було припинене через обстріли з боку російських окупаційних військ, внаслідок яких сталося знеструмлення Донецької фільтрувальної станції. Про це повідомили в комунальному підприємстві «Вода Донбасу», одним з об’єктів якого є Донецька фільтрувальна станція.

«7 грудня о 4:45 була знеструмлена Донецька фільтрувальна станція. Припинено водопостачання Авдіївки, частково Донецька і Ясинуватої, селищ Верхньоторецьке, Василівка, Червоний Партизан і Крута Балка», – зазначили у компанії.

Також на своїй сторінці в Facebook Генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу (АКХЗ) Муса Магомедов повідомив, що на заводі, зупиненому через припинення енергопостачання в результаті обстрілів, фахівці намагаються запустити виробництво і почати подачу тепла на місто Авдіївка.

«Днем знеструмлене останній ввід, що спричинило повну зупинку заводу, генерацію електроенергії та тепла. Після відновлення подачі електроенергії по одній з ліній розпочаті роботи з пуску заводу, тридцять хвилин тому проведений запуск газодувної машини номер 3, після чого розпочато розігрів першого з котлів, який виробляє пар для електрогенерації і технології, наступні два будуть запущені для теплогенерації з метою подачі тепла на місто», — написав гендиректор.

Наразі теплопостачання міста відновлене але повідомляється про критичні залишки технічної води яка необхідна для функціонування теплогенерації.

«Всі проблеми не технічного, а військового характеру, через обстріли. Якщо проблема з технічною водою не буде вирішена, перше, що нам доведеться зробити це відключити водогрійні котли. Вибір тільки між відключити тепло на місто і спробувати зберегти завод, або зупинити завод, а місто зупиниться разом з нами. Зараз потрібна допомога ОБСЄ, СЦКК, ВГА в організації безпеки ремонтних робіт. Терміново », — заявив Муса Магомедов.

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору