8 Декабрь
Волонтерів — учасників проекту “ЕВАКУАЦІЯ 200” нагороджено відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи
Важливо

Волонтерів — учасників проекту “ЕВАКУАЦІЯ 200” нагороджено відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи

1904
Мініатюра: 33_4_-1

5 грудня 2016 року в Україні відмічався один з міжнародних днів ООН, на честь осіб, що займаються волонтерством — Міжнародний день волонтера.

Волонтери – пошуковці протягом двох років з вересня 2014 року активно приймали участь у реалізації пошукових заходів у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей у рамках гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200”. Однією з організацій, представники якої долучалися до реалізації зазначеного проекту з 03 вересня 2014 року по 30 вересня 2016 року було ВГО “Союз “Народна Пам’ять”.

За поданням Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України за участь у гуманітарному проекті Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200” у Міжнародний день волонтера 3 представників ВГО “Союз “Народна Пам’ять” було нагороджено відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи.

Так відповідно до Указу Президента України №533/2016 від 01 грудня 2016 року нагороду отримали Олександр Гузь, Олександр Куковєров та Сергій Ткаленко.

Читайте також:  Рідні військовополонених моряків попросили допомоги світу під час візиту до штаб-квартири ООН

Також заохочувальною відзнакою Міністерства оборони України нагрудний знак “Знак Пошани” за пошук загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців нагороджено представників Асоціації дослідників військово-історичної спадщини “ПЛАЦДАРМ”, з міста Слов’янськ : Євгенію Калугіну, Олексія Юкова та Олега Куріннова.

Колектив Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України поздоровляє цих волонтерів із заслуженими нагородами та бажає усім міцного здоров’я, наснаги та успіхів.

Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору