8 Декабрь
Волонтерів — учасників проекту “ЕВАКУАЦІЯ 200” нагороджено відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи
Важливо

Волонтерів — учасників проекту “ЕВАКУАЦІЯ 200” нагороджено відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи

1818
Мініатюра: 33_4_-1

5 грудня 2016 року в Україні відмічався один з міжнародних днів ООН, на честь осіб, що займаються волонтерством — Міжнародний день волонтера.

Волонтери – пошуковці протягом двох років з вересня 2014 року активно приймали участь у реалізації пошукових заходів у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей у рамках гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200”. Однією з організацій, представники якої долучалися до реалізації зазначеного проекту з 03 вересня 2014 року по 30 вересня 2016 року було ВГО “Союз “Народна Пам’ять”.

За поданням Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України за участь у гуманітарному проекті Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200” у Міжнародний день волонтера 3 представників ВГО “Союз “Народна Пам’ять” було нагороджено відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи.

Так відповідно до Указу Президента України №533/2016 від 01 грудня 2016 року нагороду отримали Олександр Гузь, Олександр Куковєров та Сергій Ткаленко.

Читайте також:  Верховна Рада України ввела штрафи для військовослужбовців за скоєні адміністративні порушення

Також заохочувальною відзнакою Міністерства оборони України нагрудний знак “Знак Пошани” за пошук загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців нагороджено представників Асоціації дослідників військово-історичної спадщини “ПЛАЦДАРМ”, з міста Слов’янськ : Євгенію Калугіну, Олексія Юкова та Олега Куріннова.

Колектив Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України поздоровляє цих волонтерів із заслуженими нагородами та бажає усім міцного здоров’я, наснаги та успіхів.

Коментарі
Вгору