Новини

День Святого Миколая у Волноваському районі

1039
Мініатюра: 5

У суботу офіцери групи ЦВС «Волноваха», разом з головою ГО «Промінь Волноваха» Русланом Казинян та головою Волноваської районної ради Валерієм Лубінцем завітали у селище Прохорівка Волноваського району на дитяче свято.

У місцевому будинку культури діти підготували концертну програму приурочену до Дня Святого Миколая. Маленькі артисти з великим бажанням розповідали вірші, співали пісні, танцювали, а після цього водили веселі хороводи біля новорічної ялинки до яких долучилися і всі присутні гості.

В День Святого Миколая шанується традиція прояву турботи про нужденних… Саме тому ГО «Промінь Волноваха» разом з Валерієм Лубінцем та офіцерами групи ЦВС підготували малечі солодкі подарунки, а також надали гуманітарну допомогу у вигляді теплих речей для місцевих жителів.

Не залишилися без подарунків і наші дорогі захисники, для яких учні різних шкіл міста та району намалювали патріотичні картини та навіть написали вірші. Також СІМІС з радістю передали хлопцям на українському блокпосту листи зі словами вдячності та підтримки.

Читайте також:  Що відбувається у взятих під український контроль Гладосовому та Травневому

Щиро дякуємо діткам за їх патріотизм, турботу та старанність подарувати посмішки та зігріти душу теплими словами нашим захисникам, які щодня боронять кордони нашої держави!

6

1

2

3

4

5

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору