Новини

День Святого Миколая у Волноваському районі

1072
Мініатюра: 5

У суботу офіцери групи ЦВС «Волноваха», разом з головою ГО «Промінь Волноваха» Русланом Казинян та головою Волноваської районної ради Валерієм Лубінцем завітали у селище Прохорівка Волноваського району на дитяче свято.

У місцевому будинку культури діти підготували концертну програму приурочену до Дня Святого Миколая. Маленькі артисти з великим бажанням розповідали вірші, співали пісні, танцювали, а після цього водили веселі хороводи біля новорічної ялинки до яких долучилися і всі присутні гості.

В День Святого Миколая шанується традиція прояву турботи про нужденних… Саме тому ГО «Промінь Волноваха» разом з Валерієм Лубінцем та офіцерами групи ЦВС підготували малечі солодкі подарунки, а також надали гуманітарну допомогу у вигляді теплих речей для місцевих жителів.

Не залишилися без подарунків і наші дорогі захисники, для яких учні різних шкіл міста та району намалювали патріотичні картини та навіть написали вірші. Також СІМІС з радістю передали хлопцям на українському блокпосту листи зі словами вдячності та підтримки.

Читайте також:  Гурт «Мандри» закінчив турне зоною АТО

Щиро дякуємо діткам за їх патріотизм, турботу та старанність подарувати посмішки та зігріти душу теплими словами нашим захисникам, які щодня боронять кордони нашої держави!

6

1

2

3

4

5

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору