Важливо
Все про: luhansk(587)

Поповнено книжковий фонд Кремінської районної бібліотеки,- ОЦ ЦВС «Сєвєродонецьк»

704
Мініатюра: 4

Нам важко навіть уявити світ, в якому немає книги. До неї ми звикли з самого дитинства, вона розкривала перед нами дивовижні таємниці життя та давала корисні поради у важку хвилину, вчила нас розуміти самих себе.

Найважливіше призначення книги – зберігати знання, накопичені віками, і передати їх наступним поколінням. Спілкування з книгою допомагає людині розвиватися та вдосконалюватися. У всі часи до книги ставилися як до святині.

Сьогодні книга дещо втрачає свої позиції по відношенні до інших високотехнологічних засобів комунікації. Але, на нашу думку, в цьому немає нічого поганого. Електронні книжки, які можна знайти в Інтернеті, значно полегшують і прискорюють доступ до потрібної людині інформації. А прихильників читання традиційних книжок завжди буде багато, адже спілкування з друкованою книгою викликає особливе відчуття, ніби спілкуєшся з живою людиною.

Читайте також:  На боці України весь цивілізований світ

Завдяки Василю Яцурі та його проекту «Подаруй книгу», поповнено книжковий фонд Кремінської районної бібліотеки. Пане Василь, велика Вам дяка за невтомну працю, бажаємо натхнення та витримки!

4

1

2

3

Олексій Мазепа
Статті:1568
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1568
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору