Важливо
Все про: luhansk(691)

Поповнено книжковий фонд Кремінської районної бібліотеки,- ОЦ ЦВС «Сєвєродонецьк»

1032
Мініатюра: 4

Нам важко навіть уявити світ, в якому немає книги. До неї ми звикли з самого дитинства, вона розкривала перед нами дивовижні таємниці життя та давала корисні поради у важку хвилину, вчила нас розуміти самих себе.

Найважливіше призначення книги – зберігати знання, накопичені віками, і передати їх наступним поколінням. Спілкування з книгою допомагає людині розвиватися та вдосконалюватися. У всі часи до книги ставилися як до святині.

Сьогодні книга дещо втрачає свої позиції по відношенні до інших високотехнологічних засобів комунікації. Але, на нашу думку, в цьому немає нічого поганого. Електронні книжки, які можна знайти в Інтернеті, значно полегшують і прискорюють доступ до потрібної людині інформації. А прихильників читання традиційних книжок завжди буде багато, адже спілкування з друкованою книгою викликає особливе відчуття, ніби спілкуєшся з живою людиною.

Читайте також:  Відновлено електропостачання до селища Золоте-4 на Луганщині

Завдяки Василю Яцурі та його проекту «Подаруй книгу», поповнено книжковий фонд Кремінської районної бібліотеки. Пане Василь, велика Вам дяка за невтомну працю, бажаємо натхнення та витримки!

4

1

2

3

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору