Важливо
Все про: mariupol(397) діти(470)

Красногорівська музична школа, що знаходиться на лінії зіткнення, відсвяткувала свою 25 річницю

562
Мініатюра: 7

На території, де ведуться бойові дії, життя втрачає свої барви і все навкруги здається сірим та похмурим.

В ході обстрілу, час ніби завмирає і 20-хвиллиний бій тягнеться немов доба. Жителі міста Красногорівка, Мар’їнського району, Донецької області, неодноразово зіштовхувались з небезпекою та ворожістю, котру демонструють російські окупанти постійно обстрілюючи це місто.

Та є в Красногорівці місце, де люди мають особливі ліки, які радують слух та милують око. Мова йде про викладачів і учнів Красногорівської музичної школи. Прекрасний тандем досвідчених вчителів та їх підопічних, сьогодні приймають вітання з нагоди 25 річниці з нагоди початку функціонування цього храму мистецтв на самісінькій лінії зіткнення. Саме храм мистецтв, адже не лише музичним дисциплінам навчають в цьому закладі, а й образотворчому мистецтву також.

Група ЦВС “Курахове” вирішила не бути осторонь такої визначної події на теренах Мар’їнського району та приєдналась до привітань, при підтримці злученого Українсько-Американського допомогового комітету, подарувавши солодкі подарунки для найменших винуватців свята. У відповідь ми отримали майже дві години музичного дійства, від усього колективу митців.

До заходу також долучилися батьки учнів, керівники загальноосвітніх шкіл міста та голова військово-цивільної адміністрації Мар’їнського району, Володимир Мороз. Усі вони також прийшли на свято з подарунками.

Висловлюємо слова щирої вдячності директору Красногорівської музичної школи – Інні Верцановій за щоденну, титанічну працю та за запрошення на святкування.

8

1

2

3

4

5

6

7

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору