26 Декабрь
Експертиза не виявила ознак катувань на переданих тілах українських військових, які загинули на Світлодарській дузі
Новини

Експертиза не виявила ознак катувань на переданих тілах українських військових, які загинули на Світлодарській дузі

3305
Мініатюра: _dsc2046

Передані, в рамках гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація 200», українській стороні тіла загиблих військовослужбовців 54 окремої механізованої бригади пройшли судово-медичну експертизу та процедуру впізнання.

Так фахівцями Дніпропетровського моргу було встановлено, що лейтенант Микита Яровий та солдат Андрій Байбуз загинули від отриманих несумісних з життям кульових поранень. Також при огляді тіл ознак насильницьких дій не зафіксовано.

Лейтенанта Микиту Ярового ідентифікував його співслужбовець, а солдата Андрія Байбуза – дружина.

Нагадаємо, що 25 грудня, у місті Щастя Луганської області, в рамках гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація 200», після п’ятиденних  перемовин, під час яких представники протилежної сторони постійно змінювали умови передачі тіл,  українській стороні були передані тіла двох українських військових, які загинули на Світлодарській дузі 18 грудня. В свою чергу українська сторона також передала тіла двох загиблих нападників.

Передача відбулася у  присутності представників СММ ОБСЄ та СЦКК у рамках Мінських домовленостей.

Після проведення усіх необхідних експертиз представники гуманітарного проекту ЗС України «Евакуація 200» доправлять тіла загиблих військових їх родинам для поховання.

Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору