29 Декабрь
Колектив львівського радіо FM Галичина завітав до дітей Луганщини у рамках соціального проекту «Миколай для кожного!»
Важливо
Все про: luhansk(691) діти(761)

Колектив львівського радіо FM Галичина завітав до дітей Луганщини у рамках соціального проекту «Миколай для кожного!»

1221
Мініатюра: 2

Цього року радіо FM Галичина до свята Миколая організувало масштабний соціальний проект «Миколай для кожного». Ідея полягає у створенні свята для діток, які з тих чи інших причин не мають можливості відчути  його повноцінно і мешкають  у найвіддаленіших один від одного регіонів — Заходу та Сходу. У цьому існує навіть певна символіка невпинного прагнення файного радіо в об’єднанні країни та розширенні української мови і традицій.

Спочатку колектив радіо FM Галичина потішив вихованці з родинного дому «Покрова», що у Львові. Отримавши листи, які діти написали до Миколая, працівники файного радіо розібрали їх між собою. І вже з омріяними подарунками приїхали до дітей в гості, привітали їх, познайомились та поспівали святкових пісень.

Продовженням проекту «Миколай для кожного» стала поїздка працівників радіо на Схід. Враховуючи, що в цьому році FM Галичина отримало вже 5 частот в Луганській та одну в Донецькій областях, ми захотіли, щоб нас не лише почули жителі Сходу, а й побачили. Чудовою нагодою для цього стало проведення зустрічі з діткам Луганщини у свято Миколая. З допомогою друзів, слухачів та партнерів нам вдалося зібрати чудові подарунки для малечі: одяг, солодощі, іграшки, українські книжки, канцтовари. І що важливо, діткам подарували важливий символ  для кожного українця — вишиванки, які вони одразу ж із захопленням одягнули.

Читайте також:  СІМІС привезли подарунки дітям прифронтової Трьохізбенки

Зважаючи на складність умов у Луганській області, спричинених військовими діями, для місцевих дітей приїзд команди радіо FM Галичина, яка подолала понад тисячу кілометрів,​ стало справжнім дивом. Цій зустрічі вони раділи не менше ніж подарункам.  Тому завдання створити дітям казку і вселити віру у здійснення мрій вдалося і це надихає колектив радіо FM Галичина працювати ще більше, адже дитяча вдячність та усмішка — найщиріша та найбільша нагорода!

1

2

3

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору