29 Декабрь
У Сєвєродонецьку діти із Національної скаутської організації України «Пласт» запалили Вифлеємським Вогнем свічку у Об’єднаному центрі цивільно-військового співробітництва
Важливо
Все про: luhansk(691) діти(761)

У Сєвєродонецьку діти із Національної скаутської організації України «Пласт» запалили Вифлеємським Вогнем свічку у Об’єднаному центрі цивільно-військового співробітництва

951
Мініатюра: 1

Сьогодні у офіцерів Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва м. Сєвєродонецьк день приємних несподіванок. До нас завітали діти із Національної скаутської організації України «Пласт» м.Сєвєродонецьк. Вони запалили нам свічку Вифлеємським Вогнем.

Цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути.

Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту — Національної скаутської організації України. Цього року пластуни черговий раз  перебрали Вифлеємський Вогонь Миру від польських скаутів і передають його українській громаді, церквам, занесуть до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

Читайте також:  На передову у районі Попасної привезли подарунки для військових

У скаутському поясненні – палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно цей промінчик — це солідарність зі всіма, хто є далеко, поєднання з Христом. Ще у XII столітті один учасник христових походів привіз це світло з Вифлеєму, як дар для своєї родини і близьких, як символ найбільшого Добра.

Ми знаходимось далеко від своїх родин, а Вогонь миру, отриманий з дитячих рук від щирого серця, буде зігрівати наші серця впродовж Новорічних та Різдвяних свят! Дякуємо нашим юним друзям!

1

2

3

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору