Важливо
Все про: донецьк(446)

СІМІС та волонтери привітали українських військових у зоні АТО з Новим роком

930
Мініатюра: 17

Так офіцери СІМІС «Бахмут» передали десантникам 45-ої одшбр: маскувальні сітки від ГО «Заради миру в Україні» (Юлия Кривенко (Yulia Krivenko), м. Одеса); маскхалат, оберіги та малюнки з вітаннями від дітей (м. Дніпро); турнікети C.A.T. (від нашого американського друга Serge Louchnikov) та засоби гігієни і солодощі від Управління ЦВС ЗС України.

Також нашим героям на Світлодарській дузі передали ліки проти грипу, які були надіслані  учнями Київської школи №163.

Офіцери групи ЦВС «Волноваха» в районному центрі культури та дозвілля, разом з відділом культури, організували для військовослужбовців та мешканців Волноваського району концерт рок виконавців Андрія Антоненка та Олександра Егорова.

Глядачі отримали масу задоволення та наприкінці концерту аплодували стоячи.

По закінченню концерту начальник групи ЦВС, від імені голови Волноваської районної ради, вручив нашим захисникам медалі «За відвагу» та грамоти, а учасникам концерту подяки від РДА.Також СІМІС групи ЦВС «Волноваха» привітали з наступаючим Новим роком всіх, хто допомагав їм протягом року, у тому числі помічника народного депутата України Дмитра Лубінця, редактора районної газети «Наше слово» та представника телевізійного каналу «ДоТеБе».

Читайте також:  Російські окупанти знову обстріляли приватні будинки мешканців Жованки

18

11

12

13

14

15

16

17

Коментарі
Вгору