Важливо
Все про: mariupol(529) діти(749)

Близько 300 кілограмів гуманітарної допомоги передано малозабезпеченим сім’ям селища Орловське

710
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Діти, які бачили війну скоріше стають дорослішими, вони допомагають батькам, як можуть тому, що вони знають, що в кожну секунду може розпочатися обстріл їхнього села.

Офіцери цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угрупування «Маріуполь» постійно піклуються про проблеми малозабезпечених родин, що мешкають у районі їх відповідальності.

Так у рамках гуманітарної допомоги, чотирьом малозабезпеченими сім’ям селища Орловське, на Різдвяні свята передали 300 кілограм овочів, солодощі, печиво, трьох колісний дитячий велосипед, а також багато теплих речей.

Маленькі діти, які проживають в селі Орловське не знають, як це вийти в вечері на подвір’я і погратися зі своїми однолітками тому, що вони народились та ростуть під час війни з проросійськими найманцями.

Читайте також:  «Тут і зараз – ось ваше майбутнє!»: офіцери ЦВС ОК "Захід" поділился із учнями Рівненщини уроками зі свого життя

Мами цих діток висловлюють слова великої вдячності офіцерам CIMIC за їх турботу про них та їхніх маленьких янголят.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору