Важливо
Все про: luhansk(586)

У Центральній районній бібліотеці міста Попасна відсвяткували Різдво

522
Мініатюра: 3

На столі 12 пісних страв на честь 12 апостолів, котрі готують на Святвечір, щоб кожен місяць у новому році був щедрим. Починається святкова вечеря. Першою куштують кутю. Потім їдять усе інше, запиваючи узваром. Так починається Святий вечір….

Офіцери групи ЦВС «Попасна», завітали на святковий вечір до Центральної районної бібліотеки міста Попасна, на запрошення її дружнього колективу під керівництвом Олени Попкової.

CIMIC отримали велике задоволення від виступу фольклорного ансамблю «Водограй», а також представників бібліотеки, які виконали уривок з оповідання «Вечори на хуторі біля Диканьки».

Свято пройшло у атмосфері теплої родинної вечері, яка дає нам змогу відчути себе в колі близьких та рідних нам людей. А яке було казкове різдвяне гадання.. Хотілось би відзначити, що ми українці, одна велика родина, що має одні традиції, одного Бога, одну країну!

Читайте також:  Держава централізовано, в тому числі з використанням підрозділів ЗСУ, відновлює нормальне життя Сходу України, - полковник Олексій Ноздрачов

4

1

3

2

Олексій Мазепа
Статті:1565
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1565
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору