Новини

На передову передали подарунки від дітей Рівненської загальноосвітньої школи №18

680
Мініатюра: 2

В той час, коли більшість громадян нашої держави святкують велике релігійне свято Різдво Христове в родинному колі, воїни АТО зустрічають його на передових позиціях, забезпечуючи мирне життя в державі та спокій рідних і близьких, мужньо виконуючи свій конституційний обов’язок.

Перебуваючи на вогневих рубежах, коли ворог за сотні метрів, наші хлопці не відчувають себе самотніми, тому що знають – про них завжди пам’ятають рідні, близькі, колеги та брати по зброї.

Діти Рівненської загальноосвітньої школи №18 в черговий раз підготували нашим захисникам подарунки, виготовлені своїми руками, а офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угрупування “Луганськ” з радістю передали їх в руки воїнам АТО.

Дитяча увага піднімає бойовий дух, додає міцності, та й гордість бере за підтримку справжніх нащадків українського козацтва в цей нелегкий для країни час. Наші військовослужбовці щиро вдячні Рівненським школярам за подарунки і вітають юних патріотів та їх родини з Різдвом Христовим, бажають, щоб на українській землі запанували мир і спокій.

Читайте також:  Як ЗСУ повертають загиблих українських Героїв додому. Сюжет 5 каналу

2

1

Олексій Мазепа
Статті:1468
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1468
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору