Важливо
Все про: luhansk(646)

Військовим на Луганщині передали подарунки від мешканців України

729
Мініатюра: фото_3

Закінчуються новорічні свята та поздоровлення, святкова пора подарунків і солодощів, але не закінчується підтримка людей. Єдність з народом та взаєморозуміння дедалі краще проявляється з часом, особливо в складних умовах чи критичних ситуаціях.

Офіцери групи цивільно-військового співробітництва «Сєвєродонецьк» вкотре завітали до військовослужбовців підрозділів переднього краю та передали військову екіпіровку, теплі речі, продукти, новорічні солодощі, медикаменти.

Завдяки волонтеру з м.Гірське Ігорю Кравцову, волонтерам з м.Львів (Тетяні Балашової та її друзям), волонтерам з м.Вінниця та громадської організації “Серця матерів Кіровоградщини” військовослужбовці отримали необхідні речі, які сьогодні так необхідні хлопцям.

Виконуючий обов’язки командира підрозділу, до якого завітали офіцери ЦВС, розповідав про допомогу зі сторони військових мешканцям населеного пункту, неподалік від якого розташований військовий підрозділ, а також висловлював вдячність за підтримку і людську теплоту.

Читайте також:  Військові передали гуманітарну допомогу в н.п. Золоте та Гірське Луганської області

Бережи їх Боже, наших військових, які завжди готові охороняти наш спокій і допомагати у будь-який час.

фото_4

фото_1

фото_3

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору