22 Январь
У зоні проведення АТО представники СІМІС взяли участь у зйомці епізодів художнього фільму “Камінь Давида/Іній”
Новини

У зоні проведення АТО представники СІМІС взяли участь у зйомці епізодів художнього фільму “Камінь Давида/Іній”

2119
Мініатюра: 1

Мистецтво – одна з найвеличніших форм людської діяльності. Мистецтво у різних своїх формах та проявах здатне змінювати спосіб мислення, погляд на світ, писати історію.

На протязі декількох днів, офіцерам групи ЦВС “Курахове” та пошукової групи проекту «Евакуація 200», спільно з представниками Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України випала нагода доторкнутись до прекрасного – кінематографу.

Завдяки творчій співдружності Литви, України, Польщі та Франці, зараз на території нашої держави, в тому числі в зоні проведення АТО, проходять зйомки повнометражного художнього фільму “Камінь Давида/Іній” (режисер Шарунас Бартас).

У фільмі “Іній” режисер прагне показати вторгнення російської армії на територію України та боротьбу українського війська і українського народу за незалежність і територіальну цілісність держави.

На протязі кількох діб знімальна група працювала у місці дислокації СІМІС, а також на вулицях населених пунктів Курахово, Мар’їнка і Красногорівка. Тож окрім супроводження представників знімальної групи по Мар’їнському району, частина нашої команди, навіть, прийняла участь в знімальному процесі стрічки.

Читайте також:  На Київщині відбудеться відкритий чемпіонат з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО

Щиро дякуємо закордонним партнерам за сприяння у висвітлені правдивої інформації про події у нашій державі на міжнародному просторі за допомогою кінематографу.

8

7

6

5

4

3

2

1

9

10

11

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору