Важливо

Зимовий молодіжний бал на підтримку людей з обмеженими можливостями пройшов у Волновасі

1114
Мініатюра: 14

28 січня група ЦВС м. Волноваха прийняла участь у зустрічі із заступником міністра молоді та спорту України Олександра Яреми. Разом з ним з робочим візитом прибули керівник обласного департаменту у справах сім’ї та молоді Лілія Золкіна та депутат Київської обласної ради Олег Іваненко. Заходи відбулися за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця та керівництва району.

На протязі дня делегація ознайомилась з діяльністю БО «Я-Волноваха» та ГО «Промінь Волноваха», з порядком роботи на КПВВ Новотроїцьке, що на лінії розмежування. Після чого завітали до в/ч В2731, де гостей пригостили справжньою солдатською їжею. Також відвідали пам’ятник загиблим під час обстрілу рейсового автобусу «Донецьк — Златоустівка», де віддали шану загиблим та поклали квіти.

Згодом відбувся Перший зимовий молодіжний бал на підтримку людей з обмеженими можливостями при підтримці народного депутата України Дмитра Лубінця, за ініціативою ГО «Промінь Волноваха» та організаторів і партнерів: Волноваської РДА, районної ради, міської ради та вірменської діаспори.

Читайте також:  Львів’яни передали гуманітарну допомогу військовим з Рівненщини

1

2

5

8

13

14

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору