Новини

На Донеччині відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

871
Мініатюра: DSC05061

15 лютого наша країна відзначає —  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Заходи присвячені 28-ій річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій на території інших держав проходили і містами Донецької та Луганської областей.

В Бахмуті на урочистих заходах прийняли участь секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко, офіцери групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Донецьк» м. Бахмут, представники командування 54 омбр та ветеранських організацій міста.

Також зі словами пошани до присутніх звернувся заступник голови ради ветеранів Афганістану Сергій Благовісний та офіцер відділу морально-патріотичного забезпечення 54 омбр капітан  Юрій Чвертко.

Після хвилини мовчання за загиблими делегації підприємств, навчальних закладів міста та його мешканці поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

DSC05058

DSC05061

 

В Маріуполі у рамках програми з військово-патріотичного виховання підростаючого покоління в загальноосвітній школі № 52 відбулася лінійка-реквієм “Україна пам’ятає…”.

На запрошення педагогічного колективу та батьківського комітету зазначеної школи офіцери групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угрупування “Маріуполь” та керівництво Центральної районної адміністрації Маріупольської міської ради взяли участь у заходах з нагоди Дня вшанування.

Читайте також:  Дитячий садок у Старогнатівці отримав від благодійників дитячу літературу українською мовою

В рамках заходу присутні вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з війни та віддав своє життя, боронячи Україну хвилиною мовчання.

Водночас, директор школи Баранюк Олена Володимирівна та педагогічний колектив подякували військовим за подвиг, мужність та відвагу, за вагомий внесок у патріотичне виховання майбутніх захисників України. Вона зазначила, що активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу.

Також, військові передали педагогічному колективу згаданої школи методичну літературу (посібники, програми, рекомендації), яку безкоштовно надало Харківське видавництво “Основа”.

IMG_4496

IMG_4434

IMG_4449

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору