Важливо

Представник ЗСУ прийняв участь в курсі ЦВС, що пройшов у Канаді

1069
Мініатюра: WP_20170209_10_27_50_Pro

Канада продовжує надавати всесторонню підтримку Збройним Силам України. Так, на запрошення канадської сторони офіцер Управління ЦВС ЗСУ пройшов двотижневий курс цивільно-військового співробітництва за канадською програмою.

Інструктори ЗС Канади високо оцінили рівень фахової підготовки представника ЦВС Збройних Сил України.

WP_20170209_10_27_50_Pro

Canada

Нагадаємо, що система ЦВС є новою компонентою для ЗСУ та ще переймає весь спектр можливостей щодо її використання від колег з НАТО, де ця струтктура також відома як CIMIC (Civil-Military Cooperation).

Офіцер ЦВС ЗСУ поділився своїм досвідом участі в проведенні АТО на території Донецької та Луганської областей. Розповів про важкість ведення бойових дій в густонаселених районах, про першочергову необхідність уникнення жертв серед цивільного населення, про роботу із постраждалими внаслідок агресії протилежної сторони. Офіцер ЗСУ повідомив Канадську сторону, що ЗСУ користуються найвищим рівнем довіри громадян поміж усіх силових структур, а також підкреслив, що ЗСУ ніколи не залишають своїх в біді.

Читайте також:  Чернігівські школярі підготували новорічні листівки для Захисників України
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору