Новини

Історична подія: Кам’янка-Бузький та Волноваський райони стали побратимами. ФОТОрепортаж

1486
Мініатюра: 1

За спільної ініціативи офіцера групи ЦВС «Волноваха» Владислава Тичини, Кам’янка-Бузької та Волноваської районних рад, а також ГО «Захисту прав та інтересів воїнів АТО» міста Кам’янка-Бузька, що на Львівщині, було реалізовано підписання меморандуму про співпрацю та побратимство між районами.

21.02.17 група ЦВС м. Волноваха разом з Головою Волноваської райради Лубінцем Валерієм Дмитровичем зустріли делегацію з м. Кам’янка-Бузька в складі Голови Кам’янка-Бузької райради Келеберди Тараса Володимировича та громадської активістки ГО «Захисту прав та інтересів воїнів АТО» Шваюк Оксани Романівни.

Делегація прибула до Волноваського району з метою підписання меморандуму, а також для надання гуманітарної допомоги, яку зібрала місцева громада Кам’янки-Бузьки для вихованців дитячих садочків та учнів навчальних закладів Волноваського району, а також для військовослужбовців ЗС України, що боронять Батьківщину на теренах Волноваського краю.

22.02.17 на ХІІІ черговій сесії Волноваської районної ради було урочисто підписано меморандум, після чого делегація з Кам’янки-Бузької разом з Головою та представниками відділу внутрішньої політики Волноваської райради, помічниками народного депутата Лубінця Д.В, а саме Гнібеда Віталій Михайлович та Ян-Косьміна Інесса Володимирівна, а також представниками місцевого видання та обласного телеканалу в супроводі групи ЦВС відправилась в населені пункти, які знаходяться на лінії зіткнення, а саме Миколаївка, Новогнатівка, Старогнатівка та Гранітне.

1

2

На блокпостах делегація з Львівщини надавала гуманітарну допомогу військовим, частувала їх варениками та різноманітними смаколиками, які з любов’ю приготували для них мешканці Західної України.

Завітавши  до населених пунктів Старогнатівка та Гранітне поспілкувались з місцевими представниками влади, подивились на зруйновані житлові будинки в наслідок обстрілів, а також відвідали діток загальноосвітніх шкіл, де послухали чудові українські пісні у їхньому виконанні та надали гуманітарну допомогу у вигляді іграшок, канцелярського приладдя, продуктів харчування, теплого одягу і звичайно ж ласощів.

Читайте також:  На Донеччині перепоховали останки 27 невідомих солдатів Другої Світової війни

На зворотньому шляху відвідали населені пункти Петрівське та Степове, де також поспілкувались з представниками громади щодо їхніх здобутків та проблемних питань. Допомогли будівельними матеріалами та маскувальними сітками.

Гості із Заходу були вражені гостинністю та привітністю місцевого населення, розвіяли для себе багато «міфів», отримали пам’ятні подарунки і втомленими але щасливими продовжили свою доброчинну подорож.

Мешканці Донеччини та офіцери ЗСУ щиро вдячні небайдужим українцям за надану допомогу, за віру, за те що не побоялись приїхати в цей нелегкий для України час і за покладений  початок співпраці та взаємопорозуміння між вже офіційно братніми районами.

5

7

11

14

16

17

19

20

22

24

30

СХІД ТА ЗАХІД РАЗОМ!!!

Влад Тичина
Спеціально для УЦВС ЗСУ

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору