27 Февраль
У Києві закінчився перший у цьому році курс підготовки фахівців цивільно-військового співробітництва
Новини

У Києві закінчився перший у цьому році курс підготовки фахівців цивільно-військового співробітництва

2497
Мініатюра: DSC_0186

В Києві, на базі Навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського закінчився, перший у цьому році, двотижневий курс цивільно-військового співробітництва.

Метою курсу є підготовка особового складу до роботи в складі груп ЦВС в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Під час навчання військовослужбовці опанували методику налагодження комунікації між військовослужбовцями та представниками органів місцевого самоврядування і соціально вразливими верствами населення, а також отримали інші навички, що можуть стати у нагоді під час виконання завдань за призначенням.

Цього разу українським інструкторам протягом курсу надавали допомогу фахівці ЗС США.

Вручаючи дипломи про закінчення навчання Начальник Управління цивільно-військового співробітництва ЗС України полковник Олексій Ноздрачов наголосив на важливості роботи представників груп СІМІС у районі проведення АТО. Він зазначив, що одним з основних завдань представників СІМІС — надання допомоги цивільному населенню на території Донецької та Луганської областей. І з цим, та сотнею інших вкрай важливих завдань, щодня мають справу представники груп цивільно-військового співробітництва.

Читайте також:  Вітаємо з Днем інженерних військ

Відповідні дипломи отримали 39 військових, які будуть зараховані у резерв для здійснення ротації представників CIMIC, які виконують завдання у районі проведення АТО.

DSC_0250

DSC_0125

DSC_0131

DSC_0139

DSC_0151

DSC_0157

DSC_0179

DSC_0186

DSC_0205

DSC_0234

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору