Важливо
Все про: luhansk(691) діти(756)

Діти Рівненщини передали подарунки дітям Луганщини

851
Мініатюра: IMG_4644

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угрупування “Луганськ” в м.Сєвєродонецьк (далі – ОЦ ЦВС) завітали до місцевого дитячого садочку №25. Вони передали подарунки дітям Луганщини від таких самих діточок з Рівненщини (ДНЗ № 41, навчально-реабілітаційний центр “Особлива дитина”, Малодорогостаївська ЗОШ).

Офіцери ОЦЦВС розповіли дітям про військову справу та військовий обов’язок перед народом України, а педагогічному складу дитячого садочка – про питання, які відносяться до компетенції цивільно-військового співробітництва.

Діти садочка також вирішили привітати військових танцем та розповіли їм гарний вірш. Після офіційної частини, діти підходили до військових, просилися на руки та дуже чуттєво обіймали їх, як своїх рідних.

Хочеться сказати, що на протязі всієї зустрічі відчувалася чудова атмосфера, лунали побажання, щоб якнайскоріше настав мир в Україні. Ми також сподіваємося на це, бережи нас Боже, українці.

Читайте також:  СІМІС продовжують опікуватися навчальними закладами у зоні АТО

IMG_4652

IMG_4644

IMG_4650

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору