Важливо

СІМІС та волонтери допомагають знімати стрес дітям у зоні АТО

746
Мініатюра: DSC05241

Любов, турбота, увага, розуміння і захист — це саме те, що потрібно кожній дитині, кожного дня. З турботи про дітей починається турбота про майбутнє держави. Тому дуже важливим є те, в яких умовах вони підростають, як формуватиметься їхній світогляд і особистість. Не менш важливим є й здоров’я підростаючого покоління. Тому сьогодні у зоні проведення АТО волонтером та правозахисником Оленою Розвадовською так багато уваги приділяється саме цій проблемі. А допомагають їй в цьому  офіцери  групи цивільно-військового співробітництва штабу ОТУ «Донецьк».

Олена Розвадовська чотири роки працювала у сфері захисту прав дітей, в офісі Уповноваженого президента з прав дитини в Адміністрації президента, Але залишила мирне життя у Києві, поїхала волонтером у прифронтову зону, аби там працювати з дітьми. Ініціатива переросла у постійну і вже понад два роки вона турбується про дітей, для яких звичним стало слово «війна».

Вже стало доброю традицією для офіцерів CIMIC щосуботи (а їх вже було шість) допомагати чудовій дівчині Олені в організації та проведенні зустрічей з дітлахами прифронтового селища Зайцеве.  Різноманітні арт-терапевтичні ігрові заняття, малювання, ліплення з пластиліну, заняття з кінетичним піском. Все це має антистресовий ефект і спрямовано на розвиток креативності, чуттєвого сприйняття, зняття агресивності та роздратованості.
«Я непомітно для себе почала чекати суботи, бо по суботах наші зустрічі, бо це є тепле відчуття: коли щось народжується. Ми постійно розвиваємось, дитинство не можна ставити на паузу!» — говорить Олена Розвадовська.

Читайте також:  СІМІС евакуювали 5 мешканців Зайцево будинки яких знищено під час артилерійських обстрілів з боку російських окупантів

Нема нічого кращого, ніж дитяча усмішка!

Дякуємо тобі Олена!!!

DSC05256

DSC05194

DSC05195

DSC05230

DSC05241

DSC05243

DSC05246

Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору