Важливо
Все про: luhansk(689) діти(747)

Дітям Луганщини передали подарунки від мешканців Рівненщини

871
Мініатюра: IMG_0458

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ “Луганськ” м. Сєвєродонецьк зустрілися з вихованцями дитячого навчального закладу № 14 «Білочка».

Колектив закладу радо зустрів гостей. Нам приємно, що педагоги докладають багато зусиль для формування у дітей національно свідомого громадянина держави, адже дошкільний період  — найбільш сприятливий для формування громадянських рис особистості.

Офіцери передали дітям м’які іграшки від Іскрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської області та солодощі від школярів загальноосвітньої школи № 22 м. Рівне. Крім цього від учнівського, батьківського та педагогічного колективу Рівненського економіко-правового ліцею м. Рівне дітлахи отримали різне канцелярське приладдя.

Педагоги та діти дошкільного закладу щиро подякували офіцерам за передані солодощі та подарунки від Рівненських друзів.

Україна — це рідний дім, де жили діди і прадіди, живуть батьки та підростають юні українці. Кожне покоління хоче бачити свою державу вільною, могутньою, квітучою і головне — мирною.

IMG_0476

IMG_0458

IMG_0460

IMG_0464

IMG_0473

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору