Важливо
Все про: kyiv(429) діти(671)

Представники ЗС Федеративної Республіки Німеччина передали книги для дітей Чернігівщини

963
Мініатюра: DSCN3415

Нещодавно представники Збройних сил Федеративної Республіки Німеччина відвідали Навчальний центр «Десна» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Метою візиту було представлення новопризначеного аташе з питань оборони при Посольстві ФРН в Україні, знайомство з керівним складом навчального центру та обговорення можливості співпраці у майбутньому.

Також для дошкільних навчальних закладів Чернігівщини штабом військового аташе було передано керівному складу центру 100 екземплярів дитячих книжок.

Це українська казка, яка перекладена на німецьку мову та віддрукована українською і німецькою мовами за нашої власної ініціативи. Ми хочемо щоб маленькі українці мали можливість ознайомитись з нашою мовою за допомогою своїх вихователів ще у дитинстві, — підкреслив військовий аташе  з питань оборони Федеративної Республіки Німеччина полковник Норберт Гес.

Найближчим часом ще одна партія з 250 книжок буде передана до дошкільних навчальних закладів у зоні проведення АТО за допомогою Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

Читайте також:  On the UATV channel speeked about the work of the Ukraine CIMIC

DSCN3412

DSCN3415

Коментарі
Вгору