Важливо
Все про: kyiv(611) діти(750)

Представники ЗС Федеративної Республіки Німеччина передали книги для дітей Чернігівщини

1169
Мініатюра: DSCN3415

Нещодавно представники Збройних сил Федеративної Республіки Німеччина відвідали Навчальний центр «Десна» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Метою візиту було представлення новопризначеного аташе з питань оборони при Посольстві ФРН в Україні, знайомство з керівним складом навчального центру та обговорення можливості співпраці у майбутньому.

Також для дошкільних навчальних закладів Чернігівщини штабом військового аташе було передано керівному складу центру 100 екземплярів дитячих книжок.

Це українська казка, яка перекладена на німецьку мову та віддрукована українською і німецькою мовами за нашої власної ініціативи. Ми хочемо щоб маленькі українці мали можливість ознайомитись з нашою мовою за допомогою своїх вихователів ще у дитинстві, — підкреслив військовий аташе  з питань оборони Федеративної Республіки Німеччина полковник Норберт Гес.

Читайте також:  СІМІС продовжують опікуватися навчальними закладами у зоні АТО

Найближчим часом ще одна партія з 250 книжок буде передана до дошкільних навчальних закладів у зоні проведення АТО за допомогою Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

DSCN3412

DSCN3415

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору