Важливо

СІМІС допомагають педагогам у військо-патріотичному вихованні молоді Луганщини

723
Мініатюра: P1060403

В місті Сєвєродонецьк триває Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра „Сокіл” (Джура), метою якої є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

На початку лютого 2017 року в рамках проведення цієї гри, за безпосередньої участі офіцерів Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва м. Сєвєродонецьк відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 5-10 класів навчальних закладів регіону.

І ось підсумки підведені, в залі зібрані найвлучніші стрільці:

— Беру участь у Джурі вже не перший рік, – розповідає переможець змагань по стрільбі з пневматики із команди “Козачат” Сергій Хрипун. – І ще обов’язково прийду, і приведу з собою однокласників. У військових можна багато корисного почерпнути, як хлопцям, так і дівчатам. А головне – тут вчать любити свою країну і вміти, в разі чого, її захистити.

Читайте також:  СІМІС допомогли створити святкову атмосферу у Київському Центрі допомоги “Місто щасливих дітей”

В урочистій обстановці начальник ОЦ ЦВС Олег Фурс вручив грамоти переможцям змагань та побажав їм мужності, рішучості, стійкості та наполегливості, бути відданим Батьківщині і українському народу та стати прикладом для своїх однолітків. Так тримати!

P1060411

P1060394

P1060403

Коментарі
Вгору