Новини

У Києві розпочався черговий курс підготовки фахівців цивільно-військового співробітництва

2784
Мініатюра: DSC_1899

В Києві, на базі Навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочався черговий курс цивільно-військового співробітництва.

Метою курсу є підготовка особового складу до роботи в складі груп ЦВС в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Під час навчання військовослужбовці опанують методику налагодження комунікації між військовослужбовцями та представниками органів місцевого самоврядування і соціально вразливими верствами населення, а також отримають інші навички, що можуть стати у нагоді під час виконання завдань за призначенням.

Виступаючи перед слухачами начальник Управління цивільно-військового співробітництва ЗС України полковник Олексій Ноздрачов наголосив на важливості роботи представників груп цивільно-військового співробітництва у районі проведення АТО.

Основними завданнями представників СІМІС у зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей є надання допомоги цивільному населенню та створення сприятливих умов для виконання бойових завдань підрозділами Збройних Сил України, — підкреслив полковник Олексій Ноздрачов.

Читайте також:  У Києві відбулася благодійна виставка-аукціон на підтримку військовополонених моряків ВМС ЗС України

DSC_1893

DSC_1899

DSC_1902

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору