Новини

О.Турчинов: сьогодні до 13:00 будуть перекриті всі шляхи до лінії розмежування на Донбасі

716
Мініатюра: 32bdf3f058ce0d7273d94a4c08e89e7936dfed06

Сьогодні силами Національної поліції та Національної гвардії України до 13 години будуть перекриті всі залізничні та автомобільні шляхи, які ведуть до лінії розмежування в зоні АТО. Про це сьогодні сказав журналістам секретар РНБО Олександр Турчинов.

Джерело сайт УНН.

«На виконання рішення РНБО до першої години сьогодні будуть перекриті всі автомобільні і залізничні шляхи, які ведуть до лінії розмежування силами Національної поліції та Національної гвардії», — наголосив він.

За словами О.Турчинова, у зоні проведення АТО не буде допущено ніяких провокацій і ніяких проявів диверсійної чи будь-якої активності, яка шкодить безпеці Україні.

Він також зазначив, що МВС, СБУ будуть залучати громадськість, але не судимих, не провокаторів, а тих, хто реально хоче допомогти державі забезпечити повний контроль над виконанням рішень РНБО.

Читайте також:  Видання Луганщина.ua про співпрацю СІМІС та цивільних

В свою чергу міністр інформполітики та член РНБО Юрій Стець заявив, що Рішення Ради нацбезпеки і оборони України не стосується перетину лінії розмежування людьми.

«Мова йде про переміщення вантажів і в рішенні РНБО чітко вказано яких: гуманітарних це не стосується», — сказав він

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору