Новини

Майбутніх СІМІС вчили працювати зі ЗМІ

1043
Мініатюра: IMG_6650

У Києві, на базі навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України, триває Курс цивільно-військового співробітництва (ЦВС).

Його метою є підготовка особового складу груп цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України для участі у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Військовослужбовців з усіх видів Збройних Сил України навчають правилам та методам налагодження спілкування (комунікації) між військовослужбовцями груп ЦВС ЗСУ та представниками органів місцевого самоврядування і соціально вразливих верств населення, а також іншим навичкам, що можуть стати у нагоді під час виконання завдань.

Однією з найважливіших навичок є вміння співпрацювати з засобами масової інформації для об’єктивного висвітлення тих процесів, які відбуваються у зоні АТО та у яких беруть безпосередню участь представники CIMIC разом із міжнародними і вітчизняними гуманітарними організаціями та різноманітними фондами і волонтерами. З цією метою, за спільної ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та керівництва Першого Національного каналу України  було проведено майстер-клас, щодо роботи з представниками ЗМІ.

Читайте також:  Автопробіг ретротехніки часів Другої Світової війни завершився на Луганщині

Під час заходу представники каналу UA:Крим розповіли військовим про особливості співпраці журналістів з військовими у зоні АТО та з допомогою слухачів на практиці змоделювали і розібрали кілька ситуацій які можуть виникнути під час роботи зі ЗМІ. Також відбувся невеличкий практикум щодо роботи на камеру та розбір типових помилок.

Після практичної частини журналісти влаштували екскурсію телеканалом та познайомили із деталями роботи в ефірній студії .

IMG_6630

IMG_6650

Олексій Мазепа
Статті:550
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:550
Приєднуйтесь
Коментарі
© 2014—2017 Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України

Всі матеріали сайту доступні по ліцензії: Creative Commons Attribution 4.0 International

Зауваження та пропозиції по роботі сайту надсилайте на адресу: [email protected]

03113, м. Київ, 113, пр-т Перемоги, 55/2 [email protected] +380 (44) 4547351
cimic_org_net_com_ua
Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник        О.О.НОЗДРАЧОВ 23.03.2016
Я - захисник, я цим пишаюсь Завантажити малюнок "Я - захисник" у PNG Завантажити емблему CIMIC в CDR | PNG

Розробник: Іван Кришталь (Альма-матер: ХНУПС)
Виконавець: Іван Кришталь, 4547351
Головний редактор: Олексій Мазепа
Контент-менеджер: Олексій Мазепа
Повідомити новину: mazepa_getman [at] ukr.net
Реклама на сайті: не розміщується!

Вгору