Новини

На Херсонщині встановили білборди що інформують про частоти українського радіомовлення на Крим

789
Мініатюра: 679EC3AC-65F7-485E-8A02-EAC151E643F1_w1023_r1_s

У Херсонській області, що межує з анексованим Росією Кримом, з’явилися білборди про частоти українського радіомовлення на півострів. Про це повідомляє кореспондент Крим.Реаліі.

На білборді зображена карта частини Херсонської області та Криму, а також розміщено заклик: «налаштовуйтеся на українські частоти» та зазначено перелік радіостанцій, мовлення яких на дані території здійснюється завдяки телерадіовежі біля селища Чонгар, що неподалік від адміністративного кордону з Кримом.

«Наступний крок — телевізійне цифрове мовлення», — на білборді також розміщена цитата голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.

У коментарі Крим.Реаліі, директор департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації Ольга Савенко розповіла, що інформація була розміщена Херсонською обласною та місцевими районними держадміністраціями спільно з волонтерами.

«Мета — популяризація цих частот, українського мовлення. Популяризація каналів, щоб люди розуміли, що шукати і де шукати », — зазначила вона.

Як повідомлялося, Чонгарська телерадіовежа вже почала трансляцію радіостанцій на південні райони Херсонської області і анексуваного Криму.

Читайте також:  Для успішного вирішення завдань СІМІС співпрацюють з усіма силовими структурами

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 27 грудня 2016 року видала ліцензії чотирьом радіостанціям, які зможуть вести мовлення на Крим. Ними стали Українське радіо (суспільне мовлення), місцева херсонська радіостанція, кримськотатарське радіо «Meydan», «Радіо кримських громад».

Мовлення в FM-діапазоні охопить Джанкойський і Красноперекопський райони, а також частково Сімферопольський район Криму.

679EC3AC-65F7-485E-8A02-EAC151E643F1_w1023_r1_s

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору