Важливо

Робота СІМІС щодо вирішення проблем мешканців населених пунктів на лінії зіткнення

806
Мініатюра: Зайцево_6

Співпраця з цивільним населенням, надання допомоги місцевим органам влади в зоні діяльності військових частин та підрозділів Збройних Сил України з питань відновлення інфраструктури, забезпечення стабільності і безпеки, нормалізації життя цивільного населення – ці та багато інших функцій постійно виконують офіцери груп цивільно-військового співробітництва.

Прикладом саме такої роботи є діяльність групи цивільно-військового співробітництва штабу ОТУ «Донецьк» (м. Бахмут) в населених пунктах Зайцевської військово -цивільної адміністрації. Постійні обстріли населення Зайцевого (с. Жованка) з різних видів зброї призводять до збільшення руйнувань інфраструктури, будинків, а саме головне — страждають мирні мешканці.

Та незважаючи на постійний ризик для життя, офіцери CIMIC «Бахмут» не залишають поза увагою мешканців населених пунктів на лінії зіткнення, яким вчасно доставляють соціальний хліб, свіжу пресу, необхідні речі, а також координують роботу щодо нормалізації життя та відбудови інфраструктури.

Читайте також:  Військові разом з родинами можуть безкоштовно тренуватися на НСК «Олімпійський»

Зайцево_1

Зайцево_3

Зайцево_5

Зайцево_6

Зайцево_7

Зайцево_8

Зайцево_9

Зайцево_10

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору