Важливо

Військовим на Луганщині передали необхідні речі та солодощі від українців, що мешкають у США

933
Мініатюра: IMG_0695

Сьогодні воїни АТО ціною власного життя та здоров’я роблять все можливе щоб зберегти рідну землю та забезпечити територіальну цілісність України. Хто не може бути на передовій, моляться за наших хлопців підтримуючи їх духовно, хто має змогу – допомагає матеріально. А допомагають небайдужі патріоти починаючи від сучасного спорядження, теплого одягу, взуття, медикаментів і закінчуючи засобами гігієни.

Для того щоб наші захисники не відчували себе самотніми у протистоянні з ворогом, та забезпечення морально-психологічного стану військовослужбовців, офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦ ЦВС) міста Сєвєродонецьк відвідали один із підрозділів ЗСУ, який виконує завдання на бойових позиціях. На минулій зустрічі з нами хлопці просили нас привезти захисні комбінезони для ремонту військової техніки.

Завдяки Ігорю Шевченко з міста Полтави за допомогою якого було зібрано кошти вихідцями з України, які проживають на території США, офіцери ОЦ ЦВС на зібрані кошти закупили 8 захисних комбінезонів для ремонту військової техніки, 10 пар робочих рукавиць, 10 пар шкарпеток. Але і це ще не все. За вказані кошти крім того, було відремонтовано двигун та закуплені необхідні запасні частини: прокладку ГБЦ, масло, масляний фільтр, та номерний знак на наш автомобіль, який нас неабияк виручає, при доставці гуманітарної допомоги на передову, для виїздів у школи та ліцеї Луганської області з метою проведення Уроків мужності, військово- патріотичного виховання молоді, тощо.

Хлопці, яким ми передали ці речі були нам безмежно вдячні та передали слова вітання для всіх, хто займався та займається збором допомоги для наших воїнів.

Впевнені, що наші подарунки піднімуть настрій нашим воякам, нагадають їм про рідний дім та тих, хто їх чекає. Адже ми також привезли із собою смачне печиво та різні солодощі, дитячі малюнки та сувеніри, обереги, браслети, мотанки зі всіх куточків України.

«Зібрані малюнки та подарунки на передовій бережуть, як ікони. Вони є уособленням всього, за що ми воюємо — символом щасливої вільної України, яку малюють наші діти, і яку вони просять для них захистити», — зазначив один з військовослужбовців на ім’я Іван.

 

Читайте також:  Крим приїхав в Москву до полонених українських моряків

В черговий раз переконались, як приємно вручати подарунки та речі, які просто необхідні хлопцям для виконання їхніх завдань за для нашого Миру, але за це ми знову дякуємо нашим друзям-волонтерам не тільки з України, але й усього світу.

Сподіваємось, що тих, хто хоче підтримати шляхетну справу волонтерської допомоги ставатиме усе більше, бо там, під вогнем, наші брати та друзі. Вони охороняють наш з вами спокій, щоб навколо наших домівок не лунали постріли та вибухи снарядів. Завдяки нашій підтримці, воїни відчувають себе потрібними, вона піднімає бойовий дух та укріплює віру у перемогу.

IMG_0688

IMG_0695

IMG_0696

IMG_0700

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору