Важливо
Все про: luhansk(621) діти(642)

Вихованцям школи – інтернату у Кремінній передали приладдя необхідне для якісного навчання

469
Мініатюра: IMG_0853

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) ОТУ “Луганськ” м. Сєвєродонецьк завітали до Кремінної обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

В цей навчальний заклад де виховуються близько 70 дітей із малозабезпечених сімей, СІМІС навідались вперше, але вже домовились щодо подальших зустрічей.

Тепер учні школи-інтернату міста Кремінна багато знають про центр цивільно-військового співробітництва та його діяльність.

Дітям передали альбоми для малювання, зошити, книжки, кольоровий папір, розмальовки, олівці, фломастери, фарби та інше канцелярське приладдя.

Під час спілкування військові отримали масу прекрасних емоцій та зарядилися позитивною енергетикою від цих дітей, які були раді їх приїзду і протягом зустрічі щиро посміхалися.

Хочемо відзначити вагомий внесок персоналу школи-інтернату, та особисто директора Андрія Ткаченко, у виховання та формування світогляду дітей, адже вони вкладають всі свої знання у розвиток кожного з учнів окремо та школи в цілому!

Читайте також:  У Маріуполі пройшов заключний етап військово-спортивного вишколу для школярів

IMG_0845

IMG_0853

 

IMG_0859

IMG_0860

Олексій Мазепа
Статті:1669
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1669
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору