Для ЗМІ

04–05.04.2017 року у Києві відбудеться Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва

998
Мініатюра: 152

04–05.04.2017 року у Києві, під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженко, відбудеться Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва, присвячена питанням пов’язаним із захистом прав людини та реагування на потреби постраждалого від збройного конфлікту населення з урахуванням міжнародних норм, надання невідкладної допомоги та забезпечення норм міжнародного гуманітарного права під час збройного конфлікту.

Мета заходу – розробка комплексного підходу та консолідації зусиль органів державної влади, українського суспільства та міжнародної спільноти щодо відновлення миру та стабільності в кризових ситуаціях в Україні.

До участі у конференції також запрошено представників центральних органів виконавчої влади, провідних військових експертів у сфері цивільно-військового співробітництва країн-членів Північноатлантичного Альянсу, міжнародних та неурядових організацій, які діють в Україні, Донецької та Луганської військово-цивільних адміністрацій, Київської міської державної адміністрації.

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні заходу за адресою: м.Київ, вулиця Андрія Малишка, 1(Готель «Братислава»).

Читайте також:  На Буковині триває відбір молоді яка поїде на фінал Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Реєстрація журналістів — з 8.30 до 8.45 на другому поверсі готелю (CONGRESS HALL).

За довідками та акредитацією звертатися за телефоном: (050)647-00-29 Олексій Мазепа.

Представникам засобів масової інформації необхідно мати при собі документи, що засвідчують особу та редакційні посвідчення.

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору