Важливо
Все про: luhansk(645)

Священики Української Православної Церкви Київського патріархату завжди разом із військом

970
Мініатюра: IMG_0106

Священики Української Православної Церкви Київського патріархату з різних регіонів країни упродовж усього періоду військового конфлікту на сході держави здійснюють духовний супровід українських воїнів і допомагають військовослужбовцям матеріально, медикаментами, одягом та продуктами харчування.

Значну допомогу нашим воїнам надають і священнослужителі Луганщини. Велика заслуга в цьому Єпископа Луганського і Старобільського Української Православної Церкви Київського патріархату Афанасія, який прикладає багато зусиль для надання всебічної підтримки нашим хлопцям на передовій.

Неодноразово Владика Афанасій був у бойових підрозділах з проповідями, багато працює з військовослужбовцями які вимагають сповіді, допомагає їм розібратися у взаємовідносинах з рідними та близькими, надає життєві поради, які допомагають нашим військовим повірити в себе та нашу перемогу.

Нещодавно Єпископ Луганський і Старобільський Афанасій та отець Кирил відвідали Об’єднаний Центр цивільно-військового співробітництва в місті Сєвєродонецьк де зустрілися з полковником Олександром Савенко та полковником Олегом Фурс.

Cпілкуючись з священнослужителями, Олександр Савенко відзначив, що з початком антитерористичної операції священики ніколи не стояли осторонь. Крім своїх обов’язків як духовних осіб вони брали на себе й гуманітарну допомогу армії, займалися волонтерською діяльністю, збором коштів для закупки спорядження, тощо. Особлива роль в сучасних умовах відводиться військовим капеланам.

Читайте також:  Львів’яни передали теплі речі та медикаменти військовим на Луганщині

Олександр Васильович зазначив, що Інститут духовної опіки існує практично в усіх арміях світу. Капелани присутні у щоденній діяльності військ, при проведенні урочистих заходів у зоні бойових дій. «Завжди поруч» – фактично такий девіз військових священиків. Робота військового священика має свої особливості. Його функції не обмежуються здійсненням богослужінь і таїнств, це і забезпечення психологічного клімату, і надання медичної допомоги військовослужбовцям.

В кінці зустрічі військові подякували Єпископу Луганському і Старобільському Афанасію за допомогу, побажали йому міцного здоров’я та висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

IMG_0106

IMG_0109

 

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору